Hakkımızda


Dok Güvenilir Oto Ekspertiz

kinci el araç alım ve satımlarında araç hakkında bilgilendirmelerde her zaman bir boşluk olmakta, alıcı veya satıcı bu duruma çare aramaktadır. Avrupa ülkelerin bu konuyu çoktan profesyonel anlamda aşmış sağlıklı ve sistematik bir şekilde ekspertiz merkezlerinde bu prosedür işlemektedir. Bizde öncelikle Denizli’de olmak üzere ikinci el araç alım satımlarında müşterilerin kafasında soru işareti olmadan tarafsızlık esas amacımız olarak DOK EKSPERTİZ MERKEZİNİ açtık.

DOK EKSPERTİZ MERKEZİ Profesyonel Oto Ekspertiz Merkezidir. Hiçbir kuruluşun bayisi değildir. Bağımsız bir kuruluştur. Arabada olmayan bir arıza bulmaz veya olan arızayı gidermez, gizlemez alıcı ve satıcıyı mağdur etmez. Mevcut test cihazlarının tespit ettiğini rapor eder.

DOK , Teknik cihaz, ekipman ve bilgisayar destekli cihazlarla ikinci el araçların kaza ve arıza durumlarını test ve muayene ederek, detaylı “ekspertiz” raporu düzenler.

DOK araç tamiri veya araç bakımı yapmaz !! Tüm uzmanlığı sadece araba ekspertizidir. İşimiz sadece ikinci el araçların motor, mekanik, kaporta aksamlarının kontrollerini yaparak kişilerin alacakları araç hakkında bilgi ve kaşe/imzalı belge vermektir.

DOK EKSPERTİZ MERKEZİNE gelen tüm misafirlerimize elimizden gelen tüm desteği vereceğimize,kendimize araç alıyormuş gibi ekspertiz yapacağımıza SÖZ VERİYORUZ...

Artık araçtan anlamanıza veya kafanızda soru işaretleri ile araç baktırmaya son.. Tarafsız, Objektif ve İtalyadan gelen son teknoloji özel cihazlarımızla araç alım satımı yapan müşterilerimizin kafasında soru işareti bırakmadan ve gereksiz yorum katmadan araçları hakkında tüm bilgileri veriyoruz..